Ul. Przytorowa 60, Duczki

+48 533707047

Automatyczny barman od Drinkujemy.pl – niezwykła atrakcja na imprezach firmowych

07 września 2023

Automatyczny barman od Drinkujemy.pl – niezwykła atrakcja na imprezach firmowych

 

Planujesz niezapomniane przyjęcie firmowe, które zostanie na długo w pamięci gości? Chcesz zaskoczyć swoich pracowników niebanalnym rozwiązaniem? Wybierz automatycznego barmana od Drinkujemy.pl i podaruj swoim gościom niezapomniane doznania smakowe!

 

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości usług barmańskich na różnego rodzaju wydarzenia, w tym również imprezy firmowe. Automatyczny barman to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli Ci zaimponować swoim gościom i sprawi, że Twoja impreza będzie wyjątkowa.

 

Automatyczny barman to zaawansowane urządzenie, które potrafi przygotować szeroki wybór drinków i koktajli w krótkim czasie. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, nasz automatyczny barman jest w stanie obsłużyć nawet kilkaset osób bez najmniejszego problemu. Nie tylko zapewnia to szybką i profesjonalną obsługę, ale także daje możliwość skomponowania indywidualnych drinków według preferencji gości.

 

Dzięki automatycznemu barmanowi od Drinkujemy.pl Twoje przyjęcie nabierze elegancji i wyjątkowego charakteru. Goście będą mieli okazję spróbować nie tylko tradycyjnych drinków, ale również unikalnych kompozycji przygotowanych specjalnie na tę okazję. Nasz automatyczny barman zapewni nie tylko doskonały smak, ale również profesjonalną prezentację napojów.

 

Współpraca z nami to gwarancja pełnej satysfakcji. Nasz zespół doświadczonych barmanów zadba o to, aby każdy drink został przygotowany z najwyższą starannością i dbałością o detale. Dzięki temu Twoje przyjęcie będzie nie tylko smakowite, ale również estetyczne.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę, w której skład wchodzi dostawa i instalacja automatycznego barmana, szkolenie obsługi oraz pomoc techniczną na miejscu. Nasze urządzenie jest łatwe w obsłudze, dzięki czemu Twoi pracownicy bez problemu będą mogli z niego korzystać.

 

Jeśli szukasz oryginalnej i innowacyjnej atrakcji na imprezę firmową, automatyczny barman od Drinkujemy.pl jest idealnym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj termin!

Kontakt

kontakt@drinkujemy.pl

Odział:
05-200 Duczki
Ul. Przytorowa 60

GastroTrend 
NIP: 952-199-01-68
05-250 Ciemne
Ul. Urocza 51 


 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

Niedziela

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 21:00

08:00 - 21:00

08:00 - 21:00