Przyjęcie na świeżym powietrzu z drinkujemy.pl

Przyjęcie na powietrzu pod chmurką przy pięknej pogodzie nie może być lepiej. Przygotowaliśmy wspaniałe menu na Majowe przyjęcie. 
Zapraszamy do rezerwacji przyjęć pod chmurką !

"Kobiety mają MOC" 
w MDK WOŁOMIN

Drinkujemy.pl współorganizowali specjalnie dla Was KOBIECY WIECZÓR, pełen atrakcji i niespodzianek: "KOBIETY MAJĄ MOC!"

Podczas tego przygotowaliśmy dla was wspaniałe egzotyczne orzeźwiające drinki, które umilały rozmowy w kuluarach oraz podczas pokazów. Cieszymy się z zaufania jakie  nas darzycie !

18-stka z Drinkujemy.pl

18-ste urodziny to święto dojrzewania i wkraczania w dorosłość młodego człowieka. Przyjęcie często urządzają rodzice, rodzina lub przyjaciele osoby obchodzącej urodziny. Jednym z najlepszych prezentów jest drink bar od Drinkujemy.pl

 Uczcijmy wspólnie w ten sposób zaznaczenie  kamienia milowego w życiu młodego dorosłego człowieka i
świętujmy razem  z przyjaciółmi i rodziną do 
białego rana !

Urodziny w gronie najbliższych tylko z Drinkujemy.pl

Realizacja przyjęcia  urodzinowego w domu,
Korzystając z naszej oferty otrzymujesz w pełni wyposażony profesjonalny drink bar w swoim domu. Goście zachwyceni wyborem menu oraz możliwością przygotowania ulubionego drinka za pomocą jednego kliknięcia. To takie dziecinnie proste !

Potrzebujemy tylko 1 m2 ! 
 

"Kino Kobiet"
w sieci kin  HELIOS

Drinkujemy.pl oficjalnym  partnerem sieci kin HELIOS.

"Kino Kobiet" jest wydarzeniem nietuzinkowym. Podczas wieczoru sale kinowe opanują nasze wspaniałe Kobiety!
Mnóstwo zabaw konkursów oraz zawsze ciekawy seans.
A to wszystko w towarzystwie orzeźwiających  drinków przygotowanych przez Drinkujemy.pl !

Przyjęcie weselne w Venezia Pałace Michałowice

Wesele w pałacu to wielkie i eleganckie wydarzenie, które mieliśmy okazję obsługiwać. Tego typu miejsca oferują luksusowe miejsce na wesele, wraz z wielkimi salami, ozdobnym wystrojem i pięknymi ogrodami. Usługa obejmowała nowoczesne drinki na bazie różnych alkoholi. Cieszymy się, iż przyszli Państwo młodzi darzą naszą firmę ogromnym zaufaniem.

Impreza  niespodzianka
Urodziny

Element zaskoczenia był kluczowy dla realizacji zamówienia.
Całe wydarzenie przygotowane w "domu na imprezy" pod Warszawą. Dobór menu ulubionych drinków wg upodobań jubilata. Shot jako welcome drink?
Zabawa w basenie do rana ? Oczywiście! Zaufaj Drinkujemy.pl !

 

 

Wyniki tłumaczenia

Tłumaczenie

 
 
Przyjęcie-niespodzianka to impreza planowana i przeprowadzana w tajemnicy, z zamiarem zaskoczenia konkretnej osoby lub grupy osób. Zazwyczaj jest to spotkanie towarzyskie, takie jak przyjęcie urodzinowe lub rocznica, które jest planowane przez przyjaciół lub bliskich, aby zaskoczyć i zachwycić uhonorowanego. Element zaskoczenia jest kluczowym aspektem przyjęcia niespodzianki, a goście zazwyczaj starają się utrzymać plany imprezy w tajemnicy przed osobą lub grupą, która jest zaskakiwana

Promocja Firmy Geotechnology Podczas DELL FORUM EXPO XXI Warszawa

Promocja firmy na targach może być świetnym sposobem na zwiększenie świadomości marki, generowanie leadów i nawiązywanie nowych znajomości w branży. Istnieje wiele strategii i praktyk aby skutecznie promować firmę na targach jedną z nich jest wybranie do współpracy Drinkujemy.pl

Przyjęcie weselne w Hotel Riviera miejscowości Olszewnica Nowa k. Legionowa

 

Realizacja Drink baru na przyjęciu weselnym z powiększonym pakietem menu. Dodatkowe stacje z napojami również bezalkoholowymi. Koktajlowe stoły uzupełniają pakiet z drink barem. 

 

Przyjęcie weselne w Sali balowej Karolina w miejscowości Wołomin 

 

Realizacja drink baru w formie prezentu dla pary młodej. Idealny pomysł na prezent.  Bogate menu wraz z barem molekularnym.Wyjątkowa sala weselna z dekoracjami mieszcząca się w Wołominie.

 

Przyjęcie weselne w historycznym miejscu jakim jest Pałac w Chrzęsnem 

 

Realizacja przyjęcia weselnego w formie plenerowej.
Zabezpieczenie przyjęcia weselnego z częścią wypoczynkową -chillout. Miejsce realizacji na błoniach Pałacu w Chrzęsnem.

 

Przyjęcie weselne w Restauracja na Skrajnej w Ząbkach

 

Mieliśmy okazję realizować przyjęcie weselne w zaciszu leśnej otuliny w Restauracji na Skrajnej w miejscowości Ząbki.

Przyjęcie weselne w Willa Riccona Hotel & Restauracja w miejscowości Jawczyce 

 

Mieliśmy okazję realizować przyjęcie weselne w krameralnej scenerii wyjątkowego obiektu jak jest Willa Riccona w Jawczycach. 

Przyjęcie weselne w Dom biesiadny Niegów w Niegowie

Jesteśmy dumni z możliwości organizacja drink baru w Domu biesiadnym Niegów jako niespodziankę w ramach prezentu dla Pary młodej. Organizatorem oraz pomysłodawcą prezentu był świadek. 

Przyjęcie weselne w Sala Przybyszówka w Kobyłce

Jesteśmy dumni z możliwości współpracy z elegancką Salą Przybyszówka w malowniczej miejscowości Kobyłka. To miejsce o wyjątkowym uroku, które zapewni idealne tło dla Twojego wymarzonego przyjęcia weselnego. Nasz drink bar wzbogaci atmosferę tego miejsca i dostarczy niezapomnianych doznań smakowych Tobie i Twoim gościom.

Przyjęcie weselne w Hotel Podzamcze w Góra Kalwaria

Jesteśmy dumni z możliwości współpracy z renomowanym Hotel Restauracją Podzamcze w malowniczej miejscowości Góra Kalwaria. To miejsce o wyjątkowym charakterze, które stanowi idealne tło dla Twojego wymarzonego przyjęcia weselnego. Nasz drink bar wzbogaci atmosferę tego pięknego miejsca i dostarczy niezapomnianych doznań smakowych Tobie i Twoim gościom.

Przyjęcie weselne w Dworze na Podzamczu w Piekoszowie

Cieszymy się, że możemy współpracować z Dworem na Podzamczu w miejscowości Piekoszów. To urocze miejsce, które stwarza idealne tło dla Twojego wymarzonego przyjęcia weselnego. Nasz drink bar dodatkowo urozmaici atmosferę i dostarczy niezapomnianych chwil dla Ciebie i Twoich gości.

Przyjęcie weselne Siedlisko Szeriwan w Grabówce k. Białystok

Wspólnie z Siedliskiem Szeriwan stworzyliśmy wyjątkowe partnerstwo, które umożliwia nam realizację naszego drink baru w pięknej oranżerii. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć nie tylko wysokiej jakości napoje, ale również unikalne doświadczenie w eleganckim i magicznym otoczeniu.

25 urodziny w
GoCOOK studio kulinarne

Marzysz o wyjątkowym i nietuzinkowym sposobie świętowania swoich 25 urodzin? My możemy to zrealizować! Nasz zespół z automatycznymi barmanami  postarał się o stworzenie niezapomnianej atmosfery podczas tej wyjątkowej okazji.

18 urodziny w
Fabryczka Wołomin

Dzięki naszemu zaangażowaniu i dbałości o każdy szczegół, możemy z dumą powiedzieć, że przyjęcie 18 urodzin z barmanem było spektakularnym sukcesem. Nasz klient oraz jego goście byli zachwyceni, a my z przyjemnością stworzyliśmy wyjątkową atmosferę pełną zabawy i radości.

Przyjęcia weselne w
Sali weselnej 
NIESPODZIANKA

Przyjęcie weselne na którym planujesz zaskoczyć gości?
Zdecydowanie tak było tym razem ! 
Moc atrakcji, drinków oraz profesjonalna obsługa.
To tym zdobywamy serca gości weselnych ! 
Dziękujemy za zaufanie !

Ul. Przytorowa 60, Duczki

+48 533707047

Kontakt

kontakt@drinkujemy.pl

Odział:
05-200 Duczki
Ul. Przytorowa 60

GastroTrend 
NIP: 952-199-01-68
05-250 Ciemne
Ul. Urocza 51 


 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

Niedziela

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

08:00 - 21:00

08:00 - 21:00

08:00 - 21:00